Menüü

Valdkondade juhid

Andrus Nurga
Juhatuse esimees
Andrus.Nurga@antifire.ee

FINANTSARVESTUS
Marko Marastu

Finantsjuht
Telefon: (+372) 505 4100
Marko.Marastu@antifire.ee

Urve Annuka
Pearaamatupidaja
Telefon: (+372) 5300 5299
Urve.Annuka@antifire.ee

PROJEKTI MÜÜK
Nikita Gorbatsjov
Insener
Telefon: (+372) 5301 1368
Nikita.Gorbatsjov@antifire.ee

TULEOHUTUS JA JÄRELEVALVE
Karmo Lillemets
Tuleohutusekspert, tase 6
Tuleohutusspetsialist, tase 5
Tuleohutus osakonna juhataja
Telefon: (+372) 651 7019
Karmo.Lillemets@antifire.ee

 
Ivan Mjazin
Tuleohutusspetsialist, tase 5

Tuleohutuskoolituste ja –õppuste ettevalmistamine ning läbiviimine

TEHNIKA JA HOOLDUS

Erik Pikknurm
Tehnika osakonna juhataja
Telefon: (+372) 651 7018
Erik.Pikknurm@antifire.ee
  
Eduard Bõstrov
Hooldusjuht
Telefon: (+372) 555 80 862
eduard.bostrov@antifire.ee
 
TEENINDUS ja TUGITOIMINGUD
Ly Nurga

Teenindus osakonna juhataja
Telefon: (+372) 651 7016
Ly.Nurga@antifire.ee

 
Anu Vari
Teenindusjuht
Telefon: (+372) 5850 2651
Anu.Vari@antifire.ee
 
Rainer Holm
Lao juhataja
Telefon: (+372) 651 7010
Rainer.Holm@antifire.ee
 
Alar Dubinin
Hoolduspunkti peaspetsialist
Telefon: (+372) 651 7012
Alar.Dubinin@antifire.ee

 
Mati Kooskora
Kvaliteedi ja tööohutuse spetsialist
Telefon: (+372) 533 40 109
Mati.Kooskora@antifire.ee
 
ERITÖÖDE JUHTIMINE
Vadim Tervo
Projektijuht-Projekteerija
Telefon: (+372) 555 35 650
 
Kaupo Jalasto
Projektijuht
Telefon: (+372) 555 35 607