Menüü

Valdkondade juhid

Andrus Nurga
Juhatuse esimees
Andrus.Nurga@antifire.ee

FINANTSARVESTUS
Urve Annuka
Pearaamatupidaja
Telefon: (+372) 5300 5299
Urve.Annuka@antifire.ee

PROJEKTI MÜÜK
Nikita Gorbatsjov
Insener
Telefon: (+372) 5301 1368
Nikita.Gorbatsjov@antifire.ee

TULEOHUTUS JA JÄRELEVALVE
Karmo Lillemets
Tuleohutusekspert, tase 6
Tuleohutusspetsialist, tase 5
Tuleohutus osakonna juhataja
Telefon: (+372) 651 7019
Karmo.Lillemets@antifire.ee

 
Ivan Mjazin
Tuleohutusspetsialist, tase 5
Tuleohutuskoolituste ja –õppuste ettevalmistamine ning läbiviimine

ivan.mjazin@antifire.ee

TEHNIKA JA HOOLDUS

Erik Pikknurm
Tehnika osakonna juhataja
Telefon: (+372) 651 7018
Erik.Pikknurm@antifire.ee
   
TEENINDUS ja TUGITOIMINGUD
Ly Nurga

Teenindus osakonna juhataja
Telefon: (+372) 651 7016
Ly.Nurga@antifire.ee

 
Anu Vari
Teenindusjuht
Telefon: (+372) 5850 2651
Anu.Vari@antifire.ee
 
Rainer Holm
Lao juhataja
Telefon: (+372) 651 7010
Rainer.Holm@antifire.ee
  
Mati Kooskora
Kvaliteedi ja tööohutuse spetsialist
Telefon: (+372) 533 40 109
Mati.Kooskora@antifire.ee
 
ERITÖÖDE JUHTIMINE
Tõnu Ernits
Projektijuht
Telefon: (+372) 555 35 650
 
Kaupo Jalasto
Projektijuht
Telefon: (+372) 555 35 607